Napisz do mnie
Napisz do mnie
...o tym, o czym próbuję opowiedzieć piórem i pędzelkiem, a co może jednak elokwentniej wyrazi ten oto zapis - lubię tworzyć. Z obrzydzenia dla wydruków, kserokopii i falsyfikatów bierze początek moja pasja wykonywania małych okruchów sztuki rękodzielniczej. W czasach, gdy każdy posiadacz drukarki może "napisać" tekst czcionką porażajaco doskonałą, ja wolę celebrować linie i kształty liter zapomnianą już niemal stalówką.
Miałam zaszczyt wykonać wszystkie wpisy biograficzne w Księdze Honorowych Obywateli Warszawy począwszy od biogramu Marszałka Piłsudskiego. Z moich umiejętności skorzystały lub nadal korzysta wiele instytucji publicznych i osób prywatnych: SGH, PAN, Jastrzębska Spółka Węglowa, Polskie Radio, Komisja Nadzoru Finansowego, Fundacja TVN, Ministerstwa Zdrowia, projektant Tomasz Ossoliński, także ambasady, banki i agencje PR. Na zlecenie inicjatorów Ogólnopolskiej Kampanii Ładnego Pisania napisałam "Poradnik Ładnego Pisania" przeznaczony dla dzieci i młodzieży.
Kilka z przedstawionych tu produktów (czy śmielej - rękodzieł) ma napisy w języku hiszpańskim, jako że miałam zaszczyt współpracować z jedną z galerii w Hiszpanii.
Co mnie wyróżnia spoœród innych? Długoletnie doœwiadczenie, ogromna staranność wykonania, jako że nie uznaję kleksów, kropek tuszu, krzywych linii i błędów.

Zapraszam - Małgorzata Wołczyk. Kaligrafia w Warszawie i nie tylko...
Skryptorium 2006 - wszelkie prawa zastrzeżone
 

Główna

Kaligrafia

Na sprzedaż

Muzeum

Parę słów o ...

Linki

 

Strona wykonana w deeSTUDIO